EKOmetal skup metali hss węglików katalizatorów

Start arrow Oferta skupu arrow Odpady poszlifierskie
Oferta skupu - odpady poszlifierskie PDF Drukuj Email
Skupujemy proszki i szlamy z ostrzenia i szlifowania materiałów wykonanych z węglika spiekanego i stali HSS. Odpady takie powstają głównie w ostrzalniach i narzędziowniach w których ostrzy się narzędzia i piły do obróbki metali i drewna, oraz w zakładach produkujących narzędzia. Najczęściej ostrzy się: wiertła, frezy, rozwiertaki, płytki węglikowe, piły do drewna. Jeśli posiadacie państwo takie odpady i musicie je utylizować to nasza firma jest zainteresowana ich zakupem.

Dostarczamy nasze pojemniki i wystawiamy karty przekazania odpadu. Przed dokonaniem zakupu pobieramy próbki i wykonujemy analizę chemiczną na podstawie której ustalamy cenę zakupu dla konkretnego odpadu. Im mniej jest domieszek zwykłych stali, a więcej węglika spiekanego tym cena jest bardziej atrakcyjna.

Ofertę naszą kierujemy do zakładów takich jak: ostrzalnie pił i narzędzi, szlifiernie, narzędziownie, zakłady przemysłu drzewnego i meblarskiego, duże zakłady mechaniczne i fabryki, oraz producentów narzędzi ze stali HSS i węglika spiekanego.

Image

Image